Quake Plus 3D

Quake Plus 3D 1.00

Stary dobry Quake na telefony Java!

Zalety

  • Bardzo dobra grafika 3D
  • Bardzo bliski oryginalnemu Quake'owi
  • Klimat klasycznego FPS-a

Wady

  • Tylko jeden tryb gry

Dobry
7

Quake Plus 3D to darmowa wersja słynnej gry akcji Quake. Jeśli lubisz strzelanki FPS i masz telefon Java (Nokia, Sony-Ericsson, Samsung lub inny) to musisz zagrać w tę klasyczną grę.

Pierwszy, oryginalny Quake został wydany w 1996 roku. Jego kod źródłowy został uwolniony w 1999 roku, dzięki czemu możemy cieszyć się wieloma przeróbkami, modami i wersjami oryginalnej gry. Kiedyś, aby zagrać w Quake potrzebowaliśmy całkiem mocnego peceta, teraz wystarczy komórka Java i to wcale nie najnowsza.

Quake Plus 3D to adaptacja owego starego Quake'a. Zapewnia nawet dwie godziny ciągłej zabawy. Sterowanie jest bardzo proste. Do chodzenia używamy klawiszy kierunkowych lub klawiszy numerycznych 2, 4, 6 i 8, klawiszem 5 strzelamy. Jeśli chcemy wychylić się zza rogu musimy wciskać 1 lub 3. Broń zmieniamy "*" a "#" służy nam do zbierania i używania specjalnych przedmiotów.

Quake Plus 3D trzyma klimat klasycznego Quake'a. Tyle lat po premierze oryginału ma też intrygujący retro czar. Jeśli nigdy nie graliście w oryginał gry, czy też liczne kontynuacje i klony, to Quake Plus 3D nie zrobi na was wrażenia. Jeśli jednak dobrze wspominacie nieprzespane noce spędzone nad Quakiem to możliwość zagrania w Quake Plus 3D wszędzie tam, gdzie macie ze sobą komórkę Java jest wspaniałą rzeczą.

Quake Plus 3D

Download

Quake Plus 3D 1.00

Opinie użytkowników o Quake Plus 3D